Artık evcil hayvanlar için de tıpkı insanlara olduğu gibi hizmetler sunulan pet mezarlığıvar. Hem de İstanbul’a çok yakın mesafede; tabi güzellikleri, denizi ve leziz yemekleriyle meşhur Tekirdağ’da. Süleymanpaşa ilçesindeki pet mezarlığı, İstanbul Beylikdüzü’ne yalnızca 110 kilometre uzaklıkta. Doğayla iç içe konumdaki hayvan mezarlığı ana yolun hemen kenarında.

İstanbul Pet Mezarlığı şirketiyle web sitesi üzerinden ya da telefon numarasını çevirerek irtibata geçtiğinizde ölen evcil hayvanınız için her türlü hizmeti almaya başlamışsınız demektir. Özel donanımlı araçla ekibimiz belirttiğiniz adrese doğru yola çıkarken, eş zamanlı olarak ölen evcil hayvanınız için Tekirdağ’daki pet mezarlığında mezar yeri kazılmaktadır. Son yıllarda artan talebi karşılamak amacıyla hareket kabiliyetini artıran şirket hayvanın cenazesinin teslim alınmasından, toprağa verilmesine dek geçen süreçte ve tabi ki sonrasında hayvan sahibinin istek, dilek ve görüşlerini en ince detaylara varıncaya dek yerine getirmekte. Müşteri memnuniyetini iş disiplini haline getiren şirketin ortaya koyduğu empati anlayışı da taktir topluyor.

Defnedilen Hayvan İçin Ölüm ve Gömülme Tutanağı

Ölen hayvanınız için mezar yeri konunun uzmanı kişilerce kazılmakta. Mezar taşına hayvanın cinsi, yaşı ve arzu ettiğiniz bilgiler yazılmakta. İstanbul Pet Mezarlığı firması, defnettiği evcil hayvana dair ölüm ve gömülme tutanağıda düzenliyor. Belgede ölen hayvan sahibinin adı, soy adı, hayvanın rengi, cinsiyeti, yaşı, aşı karnesi, ölüm sebebi ve öldüğü ve gömüldüğü tarihler kayda geçirilmekte.

Hayvanın cenazesi belirtilen adrese en kısa sürede ulaşan İstanbul Pet Mezarlığı ekibi tarafından kefen beyazı rengindeki veya renkli bir beze sarılmakta. Ardından kaliteli plastikten üretilen ve fermuarlı olan torbaya yerleştirilen ceset, nakil tabutuna konulmakta. Bulaşıcı hastalık riskine karşın veteriner talimatları doğrultusunda gereken ilaçlamalar yapılmakta. İstanbul Pet Mezarlığı, ilk dakikadan ve defnin bittiği ana değin hijyen, insan ve çevre sağlığı kurallarına sıkı sıkıya riayet etmekte.

Evcil Hayvanınız Öldüğünde Gözünüz Arkada Kalmayacak

Bundan böyle evcil hayvanınızın ölümü sonrasında yalnız ve çaresiz değilsiniz. Kesinlikle gözünüzü arkada bırakmayacak hizmetlere erişmek çok kolay. Şunu da vurgulamalıyız ki, hangi hizmetlerin sunulduğunu öğrenmeniz için hayvanınızın ölmüş olması gerekmiyor. Can dostunuzhayattayken ve onunla daha nice güzel anılar biriktirirken de İstanbul Pet Mezarlığı’nın web sitesini inceleyebilir ve bilgilenebilirsiniz. Şirketi Türkiye’nin her yerinden arayabilirsiniz. Belediyeden ruhsatlı ve bütün prosedürleri tamamlanmış pet mezarlığından şimdiden mezar yerisatın alabilirsiniz.

İstanbul Pet Mezarlığı empatisini fiyat politikasına da yansıtmakta. Hizmetin kalitesiyle kıyaslandığında fiyatların son derece makul olduğunu göreceksiniz. Tekirdağ Süleymanpaşa İlçesindeki hayvan mezarlığını her ziyaret ettiğinizde iyi ki hayvanımın cenazesi burada yatıyor diyeceksiniz. Çiçeklendirme, sulama ve zararlı otların temizlenmesi işlerinin özenle gerçekleştirildiği pet mezarlığında hayvanını toprağa veren diğer insanlarla kalıcı dostluklara yelken de açacaksınız.

Bir cevap yazın

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Post comment